Wszystko o specjalistach od kolorymetrii

1. Strona główna
  2. Blog AgendaPro Beauty
  3. Wszystko o specjalistach od kolorymetrii

Czasami zmiana wyglądu jest nieco radykalna, ale konieczna. Dlatego właśnie, kiedy nie możemy znieść chęci malowania włosów, powinniśmy poszukać specjalisty, który wie, jak nadać nam ten nowy, upragniony styl, zachowując przy tym zdrowie naszych włosów. W tym artykule powiemy Ci, czego szukać u specjalisty od farbowania włosów i polecimy Ci kilka, do których możesz się udać, aby uzyskać nowy dotyk koloru.

Pierwszą rzeczą, której należy szukać u specjalisty, jest doradztwo w dziedzinie, w której się specjalizuje, w tym przypadku preferowana jest osoba, która ma opinię na temat idealnych kolorów i odcieni włosów. Często przychodzimy do salonu z pomysłem w głowie, ale zadaniem profesjonalisty jest poprowadzenie naszych życzeń do realistycznego i osiągalnego miejsca, tak abyśmy byli zadowoleni z efektu.

Inną wskazówką przed pójściem do salonu jest sprawdzenie kont profesjonalisty, którego będziesz widział. W ten sposób będziesz mógł ocenić, czy ich styl pracy jest podobny do tego, czego szukasz. Nie bój się pytać, w przypadku gdy masz włosy o bardzo specyficznej fakturze lub kolorze najlepiej zapytać wcześniej czy mają doświadczenie z tym typem włosów.

Zwróć uwagę na zachowanie, które wydaje się nieprofesjonalne lub nie tak dobrze wyszkolone w danej dziedzinie. Na przykład, kolorysta nigdy nie doradzi Ci, abyś przeszła od czarnych do platynowych włosów podczas jednej sesji. Choć obietnica brzmi kusząco, rezultaty mogą być bardzo szkodliwe dla Twoich włosów.

Teraz, gdy masz pomysł, jak zidentyfikować odpowiedniego eksperta dla Ciebie i Twoich potrzeb, oto kilka zaleceń do rozważenia dla Twojej następnej metamorfozy.

Eksperci od kolorów w Meksyku

• Aleksander Silva: Jest specjalistą w dziedzinie koloryzacji i zabiegów na włosach, więc jeśli go odwiedzisz, możesz czuć się bezpiecznie w jego rękach. Znajduje się w Polanco i możesz odwiedzić jego stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej o jego usługach i klientach.

• Papryka: Jest to salon kosmetyczny znajdujący się w dzielnicy Roma. To przestrzeń poświęcona pięknu i dobremu samopoczuciu. Oferują szeroki zakres usług, w tym stylizację włosów, zabiegi i wszystko co związane z kolorem. Aby zamówić konsultację można odwiedzić ich stronę internetową pod adresem

• La Belleza Del Quetzal: Salon prowadzony przez Briana Castañeda wykonuje naturalne fryzury dostosowane do cech każdego klienta. Jeśli szukasz bardziej naturalnej metamorfozy, to jest to salon dla Ciebie.

• Brenda Coral: Jeśli Twój styl jest bardziej odważny, Brenda jest dla Ciebie. Specjalizuje się w kolorze i posiada duże portfolio prac z zakresu kolorystyki fantasy. Znajduje się w Mexico City, jest niesamowitą alternatywą, jeśli chcesz trochę koloru w swoim życiu bez maltretowania swoich włosów.

Nie bój się pokazać tego nowego stylu, który chcesz. Wystarczy zadzwonić do specjalisty, umówić się na wizytę i z całą pewnością siebie przyjąć swój nowy wizerunek. Pamiętaj, że piękno jest związane bezpośrednio ze zdrowiem, dlatego zawsze należy szukać profesjonalisty w branży, aby zapewnić najbardziej estetyczne rezultaty, które nie zaszkodzą Twoim włosom.

Powiązane artykuły:

1. obrazy kolorymetryczne włosów