3 łatwe fryzury podróżne | Odwiedźmy Włochy

3 łatwe fryzury podróżne | Odwiedźmy Włochy

Bonjourno kocha!

Szukasz łatwych sposobów na stylizację włosów podczas podróży? Szukasz upięć, które pozostaną na swoim miejscu podczas całodziennej przygody? Mamy to jak w banku. Dziś przygotowaliśmy 3 super proste fryzury, które idealnie nadają się do zrobienia idealnego zdjęcia z podróży. Jedna z naszych ulubionych Youtuberek Sarah Nourse pokazuje nam dokładnie jak to zrobić i oprowadza nas po Włoszech. Zobacz film poniżej lub przewijaj dalej, aby zapoznać się z instrukcją wykonania tych 3 pięknych i łatwych fryzur podróżniczych:

Sarah używa jej Blonde Balayage Seamless extensions.

1. Top Knot

Zaczynając w Como, Sarah pokazuje nam swój charakterystyczny węzeł górny.

Źródło zdjęć

WŁOCHY FUN FACT: Jezioro Como jest ulubionym miejscem wakacyjnym Hollywood! Jest znane z tego, że przyciąga takie sławy jak George Clooney i David Beckham.

1. Weź niewielką partię włosów na czubku głowy i użyj szczotki, aby zaczesać je do tyłu i nadać fryzurze gładki wygląd.

2. Następnie podziel tę partię włosów na pół i weź dwa klipsy i przypnij je do góry nogami w taki sposób: (dodaje to więcej objętości i sprawia, że węzeł wygląda ładnie i jest pełny).

3. Teraz zbierz resztę tej części włosów razem i zwiąż ją małą, przezroczystą gumką.

4. Następnie zbierz pozostałą część włosów i skręć ją wokół podstawy kucyka, tworząc węzeł górny.

5. 5. Upnij węzeł spinkami, aby utrzymać go w miejscu na cały dzień przygód.

I voila!

2. Różany kok

Następny przystanek Wenecja, a ten zawsze elegancki i z klasą wygląd jest idealny na romantyczną noc w mieście, dzięki swojej formalnej szykowności.

Źródło zdjęć

FUN FACT Z WŁOCH: Wenecja składa się z około 115 maleńkich wysepek i prawdopodobnie dlatego jest domem dla ponad 150 kanałów!

1. Podepnij kilka pasemek włosów przedłużanych metodą Luxy Hair, aby dodać fryzurze objętości i długości. Tutaj dowiesz się jak w 5 minut doczepić przedłużenia Luxy Hair!

2. Zbierz wszystkie włosy do tyłu w niskiego kucyka i upnij go opaską, a następnie pociągnij kilka kosmyków za głowę, aby nadać fryzurze bardziej swobodny wygląd.

3. Następnie zapleć kucyk na całej długości i zabezpiecz go kolejną opaską. Pociągnij trochę za warkocz, aby nadać mu gęstszy wygląd.

4. Owiń warkocz wokół podstawy kucyka, aby uzyskać efekt róży i upnij go wsuwkami.

I ta da!

3. Kwiatowa korona

Ostateczny cel, Mediolan! Ta piękna, niemalże cyganeryjna fryzura jest idealna na słoneczny dzień, kiedy jesteś na spacerze.

FUN FACT: Mediolan to drugie co do wielkości miasto we Włoszech i znane jest jako centrum projektowania mody i talentów.

1. Weź niewielki kosmyk włosów w pobliżu szczytu głowy i przypnij przedłużenie w miejscu, w którym rozpocznie się warkocz (podziel go na pół, a następnie włóż przedłużenie dokładnie pośrodku, aby upewnić się, że klips jest ukryty).

2. Zapleć warkocz z trzech pasm z tyłu głowy.

3. Po zakończeniu splotu, użyj wsuwki, aby tymczasowo zabezpieczyć warkocz na miejscu.

4. Powtórz kroki 1-3 z niewielką partią włosów po lewej stronie.

5. Zbierz oba warkocze do tyłu i zwiąż je razem małą gumką do włosów, a następnie wyjmij wsuwki.

6. Weź pozostałą część włosów, zapleć warkocz do końca i zwiąż go z kolejnym kucykiem.

7. Weź warkocz i owiń go wokół gumki do włosów, tworząc na środku miejsca, gdzie spotykają się dwa warkocze, kok w kształcie kwiatu.

8. Zabezpiecz go kilkoma wsuwkami, aby utrzymać tę piękną różę na miejscu.

I gotowe!

To już koniec naszej mini wycieczki po Włoszech i poradnik jak wykonać fryzurę w podróży! Jeśli jest to coś, co chciałabyś zobaczyć częściej, daj nam znać w komentarzach poniżej, uwielbiamy słuchać od Ciebie! Jeśli kochasz planować odtworzenie któregokolwiek z nich, pamiętaj, aby oznaczyć nas na instagramie @luxyhair.

Beata Gawron

Redakcja meblefryzjerskie.edu.pl

Portal z pasji do aranżacji i wykończenia wnętrz

Profesjonalne porady związane z doborem mebli oraz akcesoriów fryzjerskich

Stwórz swój idealny salon razem z nami

 

kontakt@meblefryzjerskie.edu.pl