Jakie kolory stosować w estetyce unisex

Jakie kolory stosować w estetyce unisex

  1. Strona główna
  2. Blog AgendaPro Estetyka
  3. Jakie kolory stosować w ...

Gdybyś wszedł do gabinetu lekarskiego, a całe miejsce byłoby pomalowane na czarno i czerwono, mógłbyś nie czuć się pewnie, a nawet czuć się zagrożony lub niespokojny, ponieważ ta kombinacja kolorów wywołuje to uczucie, łącząc dwa kolory, które są silne dla oka. Psychologia koloru odgrywa bardzo ważną rolę w tym, jak postrzegamy marki. W tym sensie musimy podejmować właściwe decyzje dotyczące kolorów, które wybieramy dla naszej działalności, zwłaszcza jeśli jest to estetyka unisex.

Jeśli chcesz założyć swoje centrum i jest ono przeznaczone dla klienteli unisex, powinieneś zastosować się do kilku wskazówek dotyczących estetyki swojego miejsca. Kolorem roku 2021 według Pantone jest żółty i szary, dość szczególna kombinacja, która pozwala nam i uczy nas, jak mieszać neutralny kolor z żywym, ale pozostawia nam wiadomość, jak kolor jest elementarny dla każdego uczucia i biznesu, na koniec, kolory są sposobem komunikacji, a co jest lepszym sposobem niż nadanie właściwego komunikatu z naszą decyzją kolorystyczną, aby nasi klienci czuli się komfortowo i w harmonii za każdym razem, gdy wchodzą do naszej przestrzeni i pamiętają naszą markę.

Następnie podpowiemy Ci, jakie kolory są idealne dla Twojej firmy, aby wykorzystać je w estetyce Unisex.

Klasyczne połączenie: Neutrale

Jeśli chcesz, aby Twój klient czuł się komfortowo, użyj nieomylnych neutralnych kolorów: bieli, szarości, beżu, czerni. Możesz używać ich na różne sposoby i kombinacje, ważne jest, aby uznać, że z każdą z tych kombinacji, wysyłasz właściwą wiadomość dla estetyki unisex.

Via: Pinterest

Możesz pozwolić, aby większość przestrzeni była biała, a następnie dodać kilka elementów innych neutralnych kolorów, takich jak szary, drewno lub czarny. To doda przestronności do miejsca z bielą i również klasycznie z kilkoma akcentami czerni na suficie oddając więcej przestrzeni. Niezależnie od płci, osoba wejdzie do Twojej firmy i poczuje spokój i klasę.

Ciemna zieleń lub szmaragdowa zieleń - kolor, który łączy.

Via: Pinterest

Kolejnym kolorem, który zawsze daje komfort i doskonałą estetykę unisex jest ciemna lub szmaragdowa zieleń. Kolor ten reprezentuje harmonię, spokój i połączenie, zieleń jest obecna niemal w każdym elemencie, który zawsze ma pozytywny kontakt z człowiekiem: drzewa, trawa, trawniki, góry, jedzenie. Możesz wykorzystać różnorodność zieleni, malując całą przestrzeń w tym kolorze lub tylko używając małych elementów, takich jak sztuczne rośliny lub ramki w tym kolorze.

Artykuły powiązane

  1. Jak stworzyć protokół obsługi klienta, który sprawi, że Twoi klienci zakochają się i będą wracać?
  2. Przykłady skarg i zażaleń klientów
  3. Stwórz pytania do badania satysfakcji, które faktycznie pomogą Ci podjąć decyzje.

Julia Twardowska

Redakcja meblefryzjerskie.edu.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Portal z pasji do aranżacji i wykończenia wnętrz

Profesjonalne porady związane z doborem mebli oraz akcesoriów fryzjerskich

Stwórz swój idealny salon razem z nami

 

kontakt@meblefryzjerskie.edu.pl