Kompletne wyposażenie fryzjerskie: od czego zacząć?

Kompletne wyposażenie fryzjerskie: od czego zacząć?

Chcesz dać nowe życie swojemu salonowi fryzjerskiemu? Myślisz o całkowitym odremontowaniu swojego salonu, od mebli po fotele, od szamponu po kasę? Oto jak przejrzeć meble do salonu fryzjerskiego i mieć salon o innowacyjnym i przyjaznym wyglądzie!

Kompletne meble fryzjerskie: od ulgi do projektu

Po pierwsze, musimy zobaczyć Twój salon na żywo i zrozumieć potrzeby i cele. Na przykład, czego nie lubisz w swojej obecnej sytuacji? Chcesz skupić się na projektowaniu, aby konkurować z najnowocześniejszymi salonami? Zmienić całkowicie wygląd, wybierając kolor, który odtąd będzie oznaczał Twoją markę? Lepiej zorganizować wymiary, aby zoptymalizować przestrzeń?

Kiedy już zrozumiemy potrzeby i przeprowadzimy wszystkie ankiety, rozpoczynamy fazy analizy i projektowania w 3D, dzięki czemu masz jasne wyobrażenie o tym, jak stanie się Twój salon fryzjerski. Przy wsparciu architekta i dyrektora artystycznego, ocenisz sukces projektu: czy Ci się podoba? Czy jest coś, co wolisz zmienić? Wszystko można przejrzeć i zaaranżować w taki sposób, aby umieścić swoje marzenie w centrum, pamiętając zawsze o nadrzędnym celu każdej fazy restylowania kompletnych mebli dla fryzjera: nowoczesny projekt połączony z pełną funkcjonalnością przestrzeni.

Wybór mebli do twojego salonu

Zatwierdzenie projektu pociąga za sobą szereg wyborów, które sprawią, że Twój salon stanie się naprawdę fantastycznym środowiskiem odpowiednim do wykonywania codziennej pracy w pełnym komforcie dla Ciebie i Twoich klientów. W szczególności, bardzo ważny jest wybór idealnych elementów wyposażenia Twojego nowego salonu fryzjerskiego: umywalki, lustra, fotele, kanapy, ogólnie wszystkie meble i akcesoria, które będą pulsować w Twojej nowo wyremontowanej przestrzeni. Wszystko musi być zaprojektowane według wspólnego wątku: linie, materiały, kolory, kształty. Nie ma aspektu, który może być pozostawiony przypadkowi.

Faza renowacji salonu fryzjerskiego

Kiedy wszystko zostanie wybrane... musisz po prostu przejść do fazy operacyjnej! Twój salon zmieni swoje oblicze w ciągu kilku dni: musisz tylko wybrać najlepszych specjalistów w branży. I upewnić się co do jednej zasadniczej rzeczy: kto zajmie się administracyjnymi i biurokratycznymi procedurami? Uwaga, bo nie wszyscy to robią...

Natalia Sadowska

Redakcja meblefryzjerskie.edu.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Portal z pasji do aranżacji i wykończenia wnętrz

Profesjonalne porady związane z doborem mebli oraz akcesoriów fryzjerskich

Stwórz swój idealny salon razem z nami

 

kontakt@meblefryzjerskie.edu.pl