4 łatwe fryzury na powrót do szkoły

4 łatwe fryzury na powrót do szkoły

Cześć kochani!

Czy możecie w to uwierzyć? Wrzesień już za rogiem, a my w Luxy Hair mamy nadzieję ułatwić Wam przejście z lata do szkoły, prezentując 4 fryzury na powrót do szkoły, które z pewnością przypadną Wam do gustu. Dzięki nim z łatwością ułożysz fryzurę na pierwszy tydzień (i wszystkie pozostałe tygodnie!) szkoły. Pamiętaj też, że zawsze możesz wpiąć w nie przedłużone włosy Luxy Hair Extensions, które dodadzą im objętości i długości, dzięki czemu fryzury te będą się jeszcze bardziej wyróżniać.

Zaczynajmy!

#1 Luźne, plażowe fale

Super zabawny i niewymagający wysiłku look na powrót do szkoły! Poważnie, jest tak wiele sposobów, aby dostosować go do swoich upodobań. Luźne plażowe fale dodadzą Twojej fryzurze objętości i wyrazistości. Możesz zakręcić włosy poprzedniego wieczoru, aby uzyskać bardziej zmierzwiony wygląd lub zrobić to rano przed szkołą, aby uzyskać bardziej elegancki wygląd. Na powyższym zdjęciu, klipsy do przedłużania włosów Luxy Hair w kolorze brudnego blondu zostały przypięte, aby dodać im objętości i długości.

Obejrzyj poniższe video, na którym poznasz 5 różnych sposobów na zakręcenie włosów lub przewiń dalej, jeżeli chcesz wiedzieć jak dokładnie odtworzyliśmy tę fryzurę.

1. Podziel włosy na dwa kucyki.

2. Wydziel z kucyka małe partie włosów i zakręć je lokówką.

3. Po zakręceniu wszystkich włosów, wyjmij je z kucyka i wyszczotkuj.

4. Dodaj trochę sprayu teksturyzującego i utapiruj włosy, aby nadać im więcej objętości.

5. OPCJONALNIE- Dodaj swój ulubiony dodatek do włosów!

#2 Warkocz francuski

Masz pięć minut do stracenia? Poważnie, gdy już opanujesz francuski warkocz, będziesz w stanie zrobić go w mniej niż 5 minut, gdy będziesz spieszyć się na zajęcia. Jest to idealna fryzura na powrót do szkoły, która jest bardzo urocza z tyłu, a jednocześnie pozwoli Ci utrzymać włosy z dala od twarzy, gdy będziesz się uczyć. Aha, i nie mogę zapomnieć... ta fryzura jest PERFEKCYJNA dla włosów na drugi i trzeci dzień, kiedy nie masz czasu ich umyć ;)

Jeśli jesteś wzrokowcem, obejrzyj poniższy filmik lub przewiń dalej, aby zapoznać się z instrukcjami tekstowymi.

1. Weź trochę włosów na górze i podziel je na trzy równe części: lewą, środkową i prawą.

2. Weź lewą sekcję, skrzyżuj ją nad środkową i połącz z prawą.

3. Weź prawą sekcję, skrzyżuj ją na środku i połącz z lewą sekcją.

4. I znowu, weź lewą część i skrzyżuj ją na środku, łącząc ją z prawą częścią. I już opanowałeś tę technikę! Na początku może się ona wydawać nieco zagmatwana, ale z dużą ilością praktyki, staniesz się guru francuskiego warkocza. Dodaj więcej włosów z prawej strony, skrzyżuj je po środku. Dodaj więcej włosów z lewej strony, skrzyżuj je po środku - to takie proste!!! Kontynuuj ten wzór aż do końca.

Pomocną wskazówką jest zaopatrzenie się w lusterko, aby od czasu do czasu sprawdzić tył.

5. Gdy dotrzesz do karku, zbierz włosy po jednej stronie i zakończ warkoczem z trzech pasm.

6. OPCJONALNIE - Weź mały kosmyk włosów z ogona warkocza i owiń go wokół gumki do włosów, aby nadać mu czysty wygląd, upnij spinką z tyłu kucyka.

#3 Kucyk z warkoczem holenderskim

Szukasz ciekawego sposobu na urozmaicenie kucyka? Holenderski warkocz jest doskonałym sposobem, aby nadać włosom dodatkowego "oomph" na te wyjątkowe dni, ale nie chcesz spędzać tyle czasu na robieniu tego po powrocie do szkoły.

Obejrzyj poniższy film, aby dowiedzieć się jak zrobić holenderski warkocz lub czytaj dalej, aby uzyskać instrukcje tekstowe.

1. Rozdziel włosy, tworząc przedziałek.

2. Zacznij tworzyć francuski warkocz holenderski z boku głowy w kierunku tyłu i zwiąż go małą gumką.

3. 3. Zbierz wszystkie włosy, łącznie z warkoczem, w niskiego kucyka z tyłu głowy.

4. Weź kosmyk włosów znajdujący się w kucyku i owiń go wokół podstawy kucyka, tak aby zakryć krawat i upiąć spinką.

5. Nie przejmuj się, jeśli kosmyki wypadają Ci wokół twarzy - to dodaje fryzurze lekkości!

I ta da!

#4 Warkocz holenderski + warkocz francuski

Czy jesteś gotowa na bardziej szczegółową fryzurę, która zajmuje mniej niż 5 minut? TAK, wierzcie lub nie, ale ta fryzura na powrót do szkoły zajmuje mniej niż 5 minut! Wszystko, co składa się na nią to jeden warkocz holenderski i dwa mniejsze warkocze francuskie po jego bokach. Czytaj dalej, aby poznać tę prostą fryzurę w 3 krokach:

1. Zbierz górną partię włosów i zapleć z niej warkocz holenderski.

2. Zbierz mniejszy kosmyk włosów po lewej stronie warkocza holenderskiego, który właśnie stworzyłaś i zapleć z niego warkocz francuski.

3. Powtórz krok 2 po prawej stronie swojego holenderskiego warkocza.

Julia Twardowska

Redakcja meblefryzjerskie.edu.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Portal z pasji do aranżacji i wykończenia wnętrz

Profesjonalne porady związane z doborem mebli oraz akcesoriów fryzjerskich

Stwórz swój idealny salon razem z nami

 

kontakt@meblefryzjerskie.edu.pl