Jak: Warkocz Fishtail

Jak: Warkocz Fishtail

Kto nie kocha dobrego warkocza typu "rybi ogon"? Jest to klasyczny, podstawowy warkocz, który jest piękny i elegancki, a jednocześnie bardzo prosty do odtworzenia, gdy już się go opanuje. Jeśli uda Ci się wykonać ten klasyczny warkocz, możesz stworzyć wiele innych fryzur, takich jak warkocze typu "fishtail", warkocze typu "fishtail", fryzury typu "half-up" z warkoczami typu "fishtail"... lista jest długa! W tym tygodniu przedstawiamy kolejną edycję naszej playlisty "Powrót do podstaw", w której przedstawiamy prosty przewodnik po tworzeniu warkocza typu "fishtail". Jeśli jesteś początkująca lub chcesz odświeżyć swoją pamięć na temat tworzenia warkocza typu "rybi ogon" w najprostszej możliwej formie, obejrzyj nasz tutorial z Karin Dragos poniżej lub przewiń w dół, aby zapoznać się z łatwym przewodnikiem w 3 krokach.

Jak: Warkocz typu "rybi ogon

Przygotuj się - będziesz zaskoczona jak łatwo to zrobić!

Krok 1

Zacznij od podzielenia swoich włosów na dwie części - nazwiemy je częścią lewą i prawą.

Weź bardzo cienką partię włosów z zewnętrznej lewej części i skrzyżuj ją na środku, aby połączyć ją z prawą częścią.

Krok #2

Teraz, weź bardzo cienkie pasmo włosów z zewnętrznego prawego przedziałka i skrzyżuj je na środku, aby połączyć je z lewym przedziałkiem.

Krok #3

Ponownie, weź cienką partię włosów z lewej strony i połącz z prawą. Weź cienką partię włosów z prawej strony i połącz ją z lewą.

Dosłownie, to wszystko! Kontynuuj, biorąc małe pasma włosów i łącząc je z przeciwległą częścią, aż do końca.

Warkocz typu "rybi ogon" to w zasadzie warkocz z dwóch pasm, który jest bardzo łatwy do wykonania, gdy tylko nauczysz się techniki i nabierzesz wprawy. Powiedz nam w komentarzach poniżej - czy masz już wprawę w zaplataniu warkocza typu "rybi ogon", czy może to Twój pierwszy raz, gdy się tego uczysz? Jakie inne tutoriale z serii "Powrót do podstaw" chciałabyś, abyśmy stworzyli?

Natalia Sadowska

Redakcja meblefryzjerskie.edu.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Portal z pasji do aranżacji i wykończenia wnętrz

Profesjonalne porady związane z doborem mebli oraz akcesoriów fryzjerskich

Stwórz swój idealny salon razem z nami

 

kontakt@meblefryzjerskie.edu.pl