Sekret uzyskania idealnych, falująych włosów

Sekret uzyskania idealnych, falująych włosów

Niewiele jest fryzur tak ponadczasowych i seksownych jak bestialskie fale. Nie dziwi więc, że fryzury te są tak popularne wśród wszystkich, od Hailey Baldwin po Gisele Bündchen. Niezależnie od tego, czy planujesz wakacje na plaży, czy też szukasz sposobu, by przy minimalnym wysiłku nadać włosom sprężystość, mamy dla Ciebie wszystko, co musisz wiedzieć o doskonaleniu sztuki niedoskonałości.

Przeczytaj i obejrzyj poniższy film, aby przekonać się, jak samemu osiągnąć idealne, bestialskie fale, bez konieczności korzystania z plaży czy słonej wody oceanu! Nasza piękna przyjaciółka Ana dzieli się swoim wypróbowanym i prawdziwym samouczkiem, jak uzyskać te wspaniałe, zwiewne fale.

Krok 1

Zacznij od spryskania włosów sprayem termoochronnym. Zalecamy rozpoczęcie od włosów suszonych na powietrzu lub suszonych nadmuchowo, aby przyspieszyć proces. Upewnij się, że dokładnie nasączysz swoje włosy, aby zminimalizować ich uszkodzenia. Włosy Any są po delikatnej stronie i dlatego łatwo ulegają zniszczeniu podczas stylizacji termicznej. Jeżeli tekstura Twoich włosów jest podobna, zastosowanie wysokiej jakości produktu termoochronnego zapewni Ci optymalną ochronę włosów.

Krok 2

Wybierz gorące narzędzie, którego chcesz użyć, aby osiągnąć swoje bestialskie fale. Ana wybiera 1,5-calową beczkową różdżkę do curlingu. Możesz również użyć lokówki, jeśli wolisz pracować z zaciskiem. Pamiętaj, że Ana ma krótkie włosy, więc uważa, że 1,5-calowa beczka jest wystarczająca, jednak jeżeli Twoje włosy są dłuższe lub chcesz uzyskać luźniejszy loczek, najlepiej będzie użyć większej beczki.

Krok 3

Odetnij górną część włosów, aby nie przegapić żadnego z nich. Kluczem do uzyskania perfekcyjnych, pięknych fal jest skręcenie włosów w różnych kierunkach, aby nadać im kształt zmierzwionych i zmierzwionych włosów.

Etap 4

Włosy średniej wielkości z dolnej warstwy głowy, zacznij skręcać z dala od twarzy. W kolejnym odcinku owiń włosy nad różdżką, tak by były skręcone w kierunku twarzy. Pozostałą część włosów zacznij skręcać na przemian z każdą z nich. Pamiętaj, by nie skręcać ich zbyt długo, gdyż dzięki temu uzyskasz ciasny, kręcony styl, którego chcesz uniknąć, jeśli masz ochotę na piękne fale.

Krok 5

Gdy skończysz skręcać wszystkie włosy, spryskaj je sprayem teksturyzującym, aby dodać im objętości. Pozwoli to nadać włosom nieporządny, piękny wygląd, nie powodując wypadania loków.

W ten sposób uzyskasz perfekcyjnie perfekcyjne, nieskazitelne fale, które możesz stworzyć w domu. Jeżeli chcesz nadać włosom dodatkową długość lub objętość, przed rozpoczęciem stylizacji po prostu przypnij kilka luksusowych przedłużeń włosów. Chcesz podkreślić czynnik plażowy? Polecamy naszą kolekcję Balayage, aby nadać włosom trochę słonecznego wymiaru i podkreślenia bez użycia farby.

Julia Twardowska

Redakcja meblefryzjerskie.edu.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Portal z pasji do aranżacji i wykończenia wnętrz

Profesjonalne porady związane z doborem mebli oraz akcesoriów fryzjerskich

Stwórz swój idealny salon razem z nami

 

kontakt@meblefryzjerskie.edu.pl