Hurtownia fryzjerska, meble fryzjerskie - ceny, jakość

Hurtownia fryzjerska, meble fryzjerskie - ceny, jakość

Nasza strona pomoże ci odnaleźć odpowiednie wyposażenie salonu fryzjerskiego w dobrych cenach i bez żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Nie musisz dalej szukać, tutaj znajdziesz wszystko czego potrzebujesz.

Wybieramy meble fryzjerskie

Wybór mebli nie jest łatwy chociażby dlatego, że wybór jest przeogromny. W ofercie producentów jest cała masa kształtów u kolorów. Jeśli szukamy fotela fryzjerskiego, naszym celem musi być jednak przede wszystkim funkcjonalność i wygoda. Fotel powinien mieć wygodne siedzisko i ergonomiczne oparcie. Nie może być za twardy, ale klient nie może też do niego wpadać. Jeśli klient będzie się czuł na fotelu dobrze, istnieje znacznie większa szansa, że jeszcze kiedyś wróci do salonu.

Idealny fotel fryzjerski

Wśród wielu wygodnych foteli fryzjerskich powinniśmy wybrać te najbardziej praktyczne. Będą nimi fotele stabilne, czyli te, które posiadają podstawę ustawiona w formie dysku lub kwadratu. Ciężej się je przestawia, ale za to są bardziej stabilne. Przydaje się też odpowiednia regulacja wysokości, czyli regulacja oparta o pompę hydrauliczną, dzięki której wysokością fotela można sterować z klientem już na nim usadzonym.

Meble fryzjerskiej wysokiej jakości

Wyposażenie salonu fryzjerskiego - koszt

Mebli ładnych i funkcjonalnych wciąż będzie bardzo dużo. Będziemy zatem mogli wybierać w odniesieniu do naszych prywatnych preferencji. Dlatego warto jest wybierać meble o uniwersalnej estetyce, białe i czarne. Bardzo ważna musi być dla nas też trwałość mebli, bo nie mogą już po kilku miesiącach wyglądać na zniszczone. Nic nie jest jednak wieczne, więc jeśli nasze wnętrze będzie dobrze wyglądało z meblami mniej uniwersalnymi, też można na nie postawić. Po jakimś czasie i tak trzeba je będzie zmienić.

Hoker do salonu fryzjerskiego

Myśląc o wygodzie klienta, pomyślmy o wygodzie fryzjera. Propozycja dla niego będzie hoker, czyli specjalny taboret, na którym będzie mógł przysiąść w czasie pracy i poprawić swoją pozycję stosunku do klienta bez męczenia kręgosłupa. Hoker powinien być regulowany podobnie jak fotel fryzjerski. Hokery są też bardzo estetyczne, więc na pewno nie będą szpecić salonu.

Wybieramy fotel fryzjerski

W jaki sposób dokonać ostatecznego wyboru fotela fryzjerskiego? Najlepiej jest opierać się na swoim doświadczeniu, ale jeśli nie jest za duże, popatrzmy przede wszystkim na zadbać o obecność w nim dobrych technologii, o jego ładny wygląd, wyprofilowanie wygodne dla osoby siedzącej w nim oraz elementy regulacji i podłokietniki, w które nie będzie nam się plątał kabel z suszarki.

Julia Twardowska

Redakcja meblefryzjerskie.edu.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Portal z pasji do aranżacji i wykończenia wnętrz

Profesjonalne porady związane z doborem mebli oraz akcesoriów fryzjerskich

Stwórz swój idealny salon razem z nami

 

kontakt@meblefryzjerskie.edu.pl