Fotel fryzjerski do Twojego salonu

Fotel fryzjerski do Twojego salonu

Wyposażenie salonu fryzjerskiego to dowód zaangażowania jego właściciela oraz sposób na pokazanie troski o dobro każdego klienta. Jest to też dowód na profesjonalizm, ponieważ skompletowanie odpowiedniego wyposażenia nie jest łatwe i wymaga sporych kompetencji. Tym bardziej, że dostępnych w hurtowniach opcji jest cała masa i trudno wybrać odpowiednie wyposażenie.

Odwiedź profesjonalny sklep fryzjerski i kup niezbędne fotele!

Zawsze na pierwszy ogień powinien iść odpowiedni fotel fryzjerski. Jest to najważniejszy mebel i punkt centralny każdego salonu. Nie da się bez niego pracować, a bez dobrego fotela nie ma dobrej pracy. Jaki fotel będzie odpowiednio dobry dla nas? Jak wybrać opcję idealną?

Fotel hydrauliczny

Jednym z najważniejszych wyznaczników dobrego fotela jest to, czy posiada pompę hydrauliczna do regulowania wysokości, czy wyposażony jest tylko w pompę gazową. Pompy gazowe można dostać taniej, ale komfort korzystania z nich jest bardzo niski, ponieważ w przeciwieństwie do pomp hydraulicznych nie mogą pracować pod obciążeniem. Jeśli chcemy regulować fotel, kiedy siedzi na nim klient, musimy mieć pompę hydrauliczną.

Idealny fotel fryzjerski

Nie wystarczy wybrać odpowiedniej pompy, by mieć dobry fotel. Trzeba zwrócić bardzo baczną uwagę na producenta danego fotela. Wielu z nich jest renomowanych i doświadczonych, ale jest też wiele firm nie godnych naszego zaufania. Nowe firmy na rynku oferują zazwyczaj rzeczy co najwyżej przeciętne. Często też ich stylistyka jest daleka od ideału. Pamiętajmy, że klienci zwracają baczną uwagę na estetykę salonu fryzjerskiego, więc nie wolno jest nam o tym czynniku zapominać.

Profesjonalny fotel fryzjerski

Fotele fryzjerskie

Jeśli szukamy firmy, której warto zaufać, na pewno będzie to Ayala. Jest to producent od wielu lat zbierający praktycznie same dobre recenzje, a jego produkty są naprawdę dobrej jakości. Użytkownicy na nie nigdy nie narzekają, ale jeśli nie interesuje nas akurat ta stylistyka, na rynku na pewno odnajdziemy więcej ciekawych propozycji. Jeśli się na to zdecydujemy, dokładne poszukiwanie fotela idealnego dla nas na pewno nie będzie złym pomysłem.

Fotel fryzjerski - zanim kupisz

Wygląd i podstawowe funkcje oferowane przez fotel to oczywiście podstawa naszego wyboru, ale bynajmniej nie wszystko. Przyjrzyjmy się fotelowi i upewnijmy się, że jest odpowiednio stabilny, czyli że posiada wystarczającą wagę oraz odpowiednie podparcie.

Beata Gawron

Redakcja meblefryzjerskie.edu.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Portal z pasji do aranżacji i wykończenia wnętrz

Profesjonalne porady związane z doborem mebli oraz akcesoriów fryzjerskich

Stwórz swój idealny salon razem z nami

 

kontakt@meblefryzjerskie.edu.pl