Konsolety fryzjerskie jako niezbędne elementy wyposażenia gabinetu fryzjerskiego

Konsolety fryzjerskie jako niezbędne elementy wyposażenia gabinetu fryzjerskiego

Czym jest konsola fryzjerska?

Konsolety fryzjerskie zaliczają się do najbardziej podstawowych elementów wyposażenia salonów fryzjerskich. Kupując konsoletę dla swojego salonu trzeba stawiać przede wszystkim na produkty funkcjonalne cechujące się najwyższą jakością wykonania, ale trzeba też szukać czegoś po prostu ładnego i pasującego do wystroju naszego salonu. Profesjonalna konsola jest bowiem i efektowna, i użyteczna. Solidnie wykonana konsola to konieczność, ponieważ tylko taki produkt jest w stanie zapewnić odpowiedni poziom wygody pracy dla fryzjera i jakość estetyczną, która spodoba się klientowi.

Popularne model konsoli

Ilość dostępnych na rynku ofert jest oczywiście bardzo duża, ale wybrać można opcje lepsze lub gorsz. Wśród opcji lepszych znajdziemy konsoletę fryzjerską Ayala Bona. Produkowana jest z wysokiej jakości materiałów, jej wykonanie jest solidne i estetyczne. Wybrana przez producenta stylistyka bardzo dobrze pasuje do salonów fryzjerskich, nadaje wnętrzom smaku. Z kolei konsoleta Panda Sigma II to propozycja wykonana z płyty hacjenda w kolorze białym i czarnym. Jej wyróżnikiem jest szklana półka i przemyślany uchwyt na suszarkę. Panda Amir również bardzo pozytywnie wyróżnia się na tle innych konsolet. Do jej stworzenia użyto płyty legno ciemne. W zestawie jest też szafka w tej samej kolorystyce. Konsoleta wyróżnia się swoją elegancją i stylistyczną prostotą.

Estetyczne meble fryzjerskie

Meble fryzjerskie dopasowane do wnętrza salonu

Kiedy wybieramy konsolę, pamiętajmy, że nie jest to wybór zupełnie oderwany od warunków, w których konsola będzie działała. Trzeba tutaj dążyć do uzyskania symbiozy, dzięki której wnętrze i konsola będą do siebie dobrze pasowały. Panda Stell może zapewnić nam ten właśnie efekt. Jej wygląd jest bardzo wytworny i elegancki, co gwarantuje chromoniklowa rama z takim samym podnóżkiem, elementem komfortu dla klientów. Z kolei Panda Broadway to praktyczna i łatwa do utrzymania konstrukcja metalowa ze szklanymi elementami oraz dużym lustrem. Warto zwrócić uwagę na cenę konsoli, ponieważ jest bardzo atrakcyjna.

Dobra jakość

Wybór konsolety wysokiej jakości, większa inwestycja w ten element salonu to zawsze bardzo dobre rozwiązanie. Przedstawione modele pozwalają nam liczyć na to, że przez długie lata nasz salon będzie korzystał z konsolety funkcjonalnej i estetycznej.

Beata Gawron

Redakcja meblefryzjerskie.edu.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Portal z pasji do aranżacji i wykończenia wnętrz

Profesjonalne porady związane z doborem mebli oraz akcesoriów fryzjerskich

Stwórz swój idealny salon razem z nami

 

kontakt@meblefryzjerskie.edu.pl