Imprezowe aktualizacje, które wymagają minimalnego wysiłku

Imprezowe aktualizacje, które wymagają minimalnego wysiłku

Sezon wakacyjny jest w pełnym rozkwicie, a to oznacza czas zabawy! Niezależnie od tego, czy oznacza to kilka wesołych kolacji zaplanowanych z przyjaciółmi, trochę czasu spędzonego z rodziną, imprezę w biurze, czy też wszystkie powyższe, mamy dla Ciebie inspirację w postaci włosów, których szukasz. Oczywiście, nie ma lepszego czasu niż święta, aby wypróbować skomplikowaną, pełną przygód fryzurę, ale wiemy, że ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to spędzić godziny przed lustrem, mieszając się z włosami, kiedy już masz tyle na głowie.

Aby Ci pomóc, nasza przyjaciółka Elanna pokazuje nam, jak stworzyć 3 łatwe do wykonania upięcia na imprezę, idealne na każdą imprezę wakacyjną, którą masz w sklepie. Co najlepsze, stylizacja włosów na ciepło jest całkowicie opcjonalna.

Jeżeli nie masz jeszcze długich włosów lub chcesz dodać im objętości, wystarczy, że przedłużysz swoje włosy w stylu Luxy Hair, aby osiągnąć ten wygląd. Elanna ma średniej długości włosy, które przerzedzają się na końcach, dlatego też używa kombinacji przedłużeń Chestnut Brown i Dirty Blonde Luxy Hair, które dodadzą jej długości i objętości. Elanna lubi używać obu tych kolorów, aby zapewnić, że przedłużenia będą się idealnie komponować z jej włosami.

Fryzura 1: Messy bun upięcie

Etap 1

Zacznij od podcinania włosów w przedłużeniach Luxy Hair. Ponieważ Elanna używa dwóch różnych odcieni, nie używa wszystkich weftów - tylko na tyle, by nadać włosom trochę objętości. Stwórz koło na szczycie głowy, wyciągając tę część włosów w koński ogon i wiążąc ją. Elanna weźmie cztery gumki z dwoma klipsami i połącz je w parze wątek Chestnut Brown i Dirty Blonde, aby wszystko idealnie się połączyło, upinając je na zaczesanej do tyłu części włosów.

Krok 2

Następnie oddziel kilka kosmyków do modelowania twarzy od reszty włosów, aby nadać im wygląd bez wysiłku. Weź resztę włosów i zawiąż je wokół włosów do przedłużania. Elanna używa szczotki, aby wygładzić wszelkie nierówności z tyłu i po bokach głowy, za pomocą gumki do włosów, aby zabezpieczyć włosy i przedłużenia w miejscu.

Etap 3

Aby uzyskać większą pełnię, weź grzebień lub szczotkę do włosów i zacznij delikatnie utapirować włosy, gdy znajdą się w kucyku. Pozwoli to nadać włosom objętość i nieregularny wygląd. Możesz po prostu zatrzymać ten styl i ułożyć wysokiego kucyka, ale jak zawsze, przejdziemy do następnego poziomu.

Krok 4

Zacznij lekko skręcać włosy do tyłu, pamiętając o zachowaniu wcześniej stworzonej tekstury. Nie ciągnij włosów zbyt mocno, ponieważ chcesz, by kok wyglądał na lekko zmierzwiony i nie był zbyt wypolerowany. Pamiętaj, że ta fryzura może za każdym razem wyglądać inaczej, w zależności od tego, jak współgrają ze sobą Twoje włosy. Baw się ułożeniem koka, aż będziesz z niego zadowolona. Następnie, zabezpiecz włosy wsuwkami.

Krok 5

Zakończenie wyglądu poprzez delikatne szarpanie po bokach włosów, aby nadać im luźny, zmierzwiony charakter. Bez względu na to, czy się spieszysz, czy wybierasz się na imprezę zaraz po pracy, jest to niezawodna i łatwa w realizacji fryzura, którą każdy może osiągnąć. Jeżeli chcesz zwiększyć efekt glam, wystarczy, że dodasz do niej akcesoria do włosów.

Fryzura 2: Gładki, niski kok

Etap 1

W tej drugiej fryzurze, Elanna klipuje włosy na wszystkich swoich wątkach, tak jak robi to na co dzień. Zacznij od przedzielenia dolnej części włosów, tuż pod uszami. Elanna spina włosy na dwóch klipsach z zestawu Chestnut Brown, ponieważ nie ma aż tak dużego blondyna, który zaglądałby jej na dolną partię włosów.

Następnie przejdź do środkowej części włosów, tuż pod obszarem skroni. Oddziel je od siebie i nałóż na włosy dwa klipsy wefty. Elanna spina brązowy kasztan na wierzchu Brudnego Blondyna, aby zapewnić odpowiednie ułożenie włosów.

Na koniec, odetnij włosy tuż nad skronią i spinaj je po dwóch klipsów po każdej stronie, stosując tę samą metodę, co poprzednio (przed nałożeniem na głowę, spinaj wątek z brązu z kasztanów na wierzchu wątku Dirty Blonde).

Etap 2

Elanna ma rozpuszczone fale na włosach z poprzedniego dnia, ale możesz wykorzystać swoją naturalną teksturę lub dodać fryzurze świeżych loków. Włosy powinny być zaczesane do tyłu, aby uzyskać gładki wygląd. W rzeczywistości, jeżeli masz lekko przetłuszczone włosy trzeciego dnia, będzie Ci jeszcze lepiej... kto by pomyślał? Dodaj odrobinę lakieru do włosów, aby oswoić te brzydkie włosy i sprawić, że fryzura będzie wyglądać gładko.

Krok 3

Włosy upnij w koński ogon, używając gumki, która sprawi, że nie pojawią się żadne nierówności ani zbłąkane włosy. Weź ponownie szczotkę do włosów i wygładzaj końcówki włosów, aby nadać im bardziej wyrafinowany wygląd.

Krok 4

Podziel włosy w kucyku na dwie części i zacznij je skręcać, owiń wokół siebie i upnij w niski kok tuż nad karkiem. Na koniec spryskaj włosy lakierem, który możesz nawet spryskać bezpośrednio swój grzebień!

Fryzura 3: Skręcony kucyk w warkocz

Etap 1

Zaczepiamy wszystkie wątki tak samo jak w przypadku fryzury 2, z wyjątkiem dwóch ostatnich klipsów po obu stronach. Następnie odetnij przednie pasma włosów wokół połowy głowy i spinaj je pionowo, aby ułatwić sobie stworzenie warkocza.

Krok 2

Zaczynając od przodu głowy, zacznij zaplatać włosy we francuski warkocz. Możesz również wykonać warkocz rybogonowy lub holenderski. Gdy znajdziesz się za uchem, przestań dodawać do niego kawałki włosów i po prostu kontynuuj zaplatanie, aż do końca włosów. Delikatnie pociągnij za warkocz, aby nadać mu większą gęstość i dodać mu trochę tekstury. Następnie powtórz go z drugiej strony.

Krok 3

Wyciągnij kilka kawałków włosów wokół twarzy, aby uzyskać bardziej relaksujący, bohemiczny wygląd.

Krok 4

Zwiąż resztę włosów w niskiego kucyka z tyłu głowy, pomijając warkocze. Przeciągnij koński ogon nad gumką. Weź każdy z warkoczy i zacznij owijać go wokół podstawy kucyka, upinając go w miejscu. Kreatywny, elegancki i wyzywający, ten wygląd jest idealny na każdą imprezę wakacyjną, jaką masz w sklepie.

Łatwe do osiągnięcia i wolne od ciepła, te fryzury są idealne dla każdego, od minimalistki do dziewczyny. Jeśli wypróbujesz któryś z tych stylów, koniecznie zrób mu zdjęcie i podziel się z nami hashtagiem #myluxyhair.

Beata Gawron

Redakcja meblefryzjerskie.edu.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Portal z pasji do aranżacji i wykończenia wnętrz

Profesjonalne porady związane z doborem mebli oraz akcesoriów fryzjerskich

Stwórz swój idealny salon razem z nami

 

kontakt@meblefryzjerskie.edu.pl