3 Proste fryzury do tyłu do szkoły dla krótkich włosów

Możesz powiedzieć, że kochamy wrócić do szkoły? To idealny czas na nowy początek, nie tylko na zajęcia, ale również na Twoje włosy i garderobę. Jeżeli w zeszłym tygodniu zapoznałaś się z naszą broszurą "Ultimate Guide to Back To School", zauważysz, że w tym roku fryzury Back To School są łatwe i proste. To, że Twoja fryzura wygląda na skomplikowaną, nie oznacza, że musi być skomplikowana do stworzenia!

W tym tygodniu, z myślą o naszych krótkowłosych koleżankach, połączyliśmy siły z naszą przyjaciółką Martą, aby zaprezentować Wam nasze ulubione fryzury z powrotem do szkoły na krótkie włosy. Kiedy późne noce zamieniają się w wczesne godziny poranne i musisz spieszyć się na zajęcia, te krótkie fryzury będą dla Ciebie tym, czego potrzebujesz, by przywrócić chłód do szkoły. Obejrzyj film poniżej lub zapoznaj się z instrukcjami krok po kroku, aby stworzyć tę łatwą fryzurę.

Fryzury te można także tworzyć z długimi włosami, dodając do nich przedłużenia Luxy Hair. Tutaj możesz sprawdzić wszystkie nasze odcienie i dowiedzieć się jak połączyć przedłużanie włosów z krótkimi włosami.

Fryzura 1: podwójny ukryty koński ogon

Krótkie włosy mają swoje zalety (niska pielęgnacja i nerwowy nastrój), ale mogą być trochę przewrotne, gdy chcesz po prostu wrzucić włosy w kucyka. Jeżeli masz krótkie włosy, będziesz wiedziała, jak trudno jest je związać, tylko po to, by mieć brzydkie, krótkie włosy wypadały na dole. Oto hack, który nie tylko rozwiąże ten problem, ale także stworzy pełny, sprężysty koński ogon bez konieczności przedłużania włosów!

Krok 1: Zbierz górną połowę włosów w półkucyka.

Krok 2: Zbierz dolną połowę włosów w koński ogon.

Krok 3: Zbierz górną połowę włosów w półkucyk. Przy pomocy szczotki do tapirowania, natapiruj oba końskie ogony i to wszystko! W ten sposób stworzysz dłuższego, pełnego kucyka z krótkimi włosami!

Fryzura 2: flirtujące końskie ogony

Kto powiedział, że dziewczyny z college'u nie mogą nosić warkoczyki? Jeśli zrobione poprawnie, warkocze mogą być zabawną, flirtującą fryzurą do noszenia na wieczorne wyjście, na imprezę z bractwa, albo po prostu po to, by utrzymać zabawę na zajęciach.

Krok 1: Zacznij od przedzielenia włosów po środku głowy. Następnie zbierz włosy po jednej stronie od poziomu ucha w wysokiego kucyka, zabezpieczając je małą, przezroczystą gumką.

Krok 2: Zrób to samo po drugiej stronie.

Krok 3: Jeżeli Twoje włosy nie są jeszcze w tym momencie skręcone, warkocze mogą wyglądać na nieco płaskie, więc dodaj im pikanterii, dodając sporadyczne loki na całej długości warkocza, jak również wszelkie luźne włosy. Następnie przeciągnij palce po włosach, aby je rozdzielić i dodać im objętości.

Krok 4: Zaciśnij każdy warkocz u nasady włosów, aby je unieść i odbić.

Ta fryzura daje nam pełne wibracje Baby Spice i zdecydowanie ją kopiemy!

Fryzura nr 3: warkocz z wierzchnią warstwą ogona

Ta fryzura jest idealna na drugi lub trzeci dzień, kiedy potrzebujesz włosów z twarzy, a nawet jako fryzura na siłownię... przecież nigdy nie wiesz, kiedy możesz natknąć się na tę fryzurę z Psych 101! Kluczem do tej fryzury jest opanowanie sztuki wierzchniego ogona, który natychmiast zmienia każdego kucyka w przyciągające wzrok stwierdzenie.

Krok 1: Zbierz górną połowę włosów w półkucyka.

Krok 2: Zbierz wierzchnią połowę włosów w półkucyk. Rozdziel półkucyka, który właśnie stworzyłeś tuż nad gumką, a następnie obróć kucyka, przewlecz go przez otwór w głowie i pociągnij, aby go zacisnąć.

Krok 3: Zbierz drugi kosmyk włosów, aż do momentu, w którym ucichniesz przy szyi, a następnie ułóż kolejny topowy ogon.

Krok 4: Zbierz resztę włosów w trzeci i ostatni koński ogon, a następnie ułóż trzecią warstwę wierzchniej warstwy ogona.

Krok 5: Skręć dowolne kosmyki włosów z przodu, lub możesz je przypiąć do tyłu.

To jest to! Teraz, w zaledwie czterech krokach, stworzyłaś piękny warkocz z topsym ogonem!

Natalia Sadowska