Jak przedziałkować włosy: Czy przedziałek na włosach jest właściwy?

Jak przedziałkować włosy: Czy przedziałek na włosach jest właściwy?

Przedziałek na środku głowy, przedziałek z boku, ekstremalny przedziałek z boku... każda z nas ma swój ulubiony sposób przedziałkowania włosów. Ale czy wiesz, że sposób, w jaki przedzielasz włosy może mieć ogromny wpływ na ogólny wygląd Twojej twarzy? Tak jak odpowiednie cięcie może zdziałać cuda dla Twojego kształtu twarzy, tak samo sposób, w jaki przedzielisz włosy może mieć podobny wpływ na Twój wygląd.

W tym tygodniu Stephanie poprowadzi Cię przez 3 różne sposoby przedziałka i dowiesz się jaki wpływ ma każdy z nich na Twoją twarz. Obejrzyj poniższe wideo lub przewiń w dół, aby dowiedzieć się więcej.

Przedziałek na środku głowy

Najlepszy dla:

Przedziałek na środku głowy stał się popularny w ciągu ostatnich kilku lat i jest najszybszym i najłatwiejszym sposobem na przedziałek. Przedziałek ten jest idealny dla osób o okrągłej twarzy, ponieważ pozwala włosom równomiernie spływać po obu stronach twarzy, wydłużając ją. Nosząc przedziałek po środku głowy, możesz ułożyć włosy w miękkie fale, jak Stephanie, lub też postawić na modny styl i ulizać włosy lakierem w niskiego kucyka.

Jak to zrobić:

Aby uzyskać idealny przedziałek na środku głowy, umieść grzebień dokładnie na środku brwi na środku twarzy, a następnie przesuń grzebień do tyłu, rozdzielając włosy. Jeżeli masz dużo małych włosków, pamiętaj, aby oddzielić je z przodu twarzy, aby naprawdę podkreślić tę część.

Przedziałek na bok

Najlepsza dla:

Przedziałek z boku jest najczęściej wybieraną fryzurą przez kobiety, ponieważ daje wrażenie lekkości i dziewczęcej elegancji. Przedziałek ten jest zazwyczaj świetny dla osób o kwadratowym lub rombowym kształcie twarzy, ponieważ podkreśla on kąty twarzy.

Jak to zrobić:

Umieść grzebień na środku brwi, a następnie przeprowadź go do tyłu, tworząc przedziałek z boku. Najlepszą cechą przedziałka z boku jest to, że możesz go utrzymać w lekkim nieładzie, więc jeżeli chcesz uzyskać bardziej swobodny wygląd, możesz nawet użyć palców, aby szybko rozdzielić włosy.

Jeżeli masz grzywkę, wysusz ją za pomocą okrągłej szczotki, aby nadać jej objętości, a następnie odrzuć na bok. Jeżeli nie masz grzywki, możesz pozwolić sobie na luźne ułożenie włosów, tak jak Stephanie, lub ulizać je. Gładko zaczesane na bok włosy to świetny sposób na "oszustwo" w przypadku przetłuszczających się włosów!

Chcesz jeszcze bardziej odmienić swój wygląd? Spróbuj przedzielić włosy po przeciwnej stronie niż zwykle i zobacz, jak bardzo zmieni się Twój wygląd.

Ekstremalny przedziałek na bok

Najlepszy dla:

Jest to fryzura w sam raz na czerwony dywan - zauważysz, że wiele gwiazd ma tendencję do noszenia tej seksownej fryzury na rozdaniach nagród, i to nie bez powodu! Z ekstremalnym przedziałkiem z boku, większość włosów znajduje się po jednej stronie, a Twoje kości policzkowe zajmują centralną pozycję. Jeżeli dodasz do tego loki lub luźne fale oraz kolczyki, uzyskasz efektowny look idealny na wieczór w mieście lub elegancką kolację z przyjaciółmi.

Przedziałek z boku jest idealny dla osób o okrągłej twarzy, ponieważ wydłuża twarz, jak również dla tych o twarzy w kształcie serca, ponieważ złagodzi kąty kości policzkowych i poszerzy podbródek.

Jak to zrobić:

Aby stworzyć ekstremalny przedziałek z boku, weź grzebień, umieść go na końcu brwi i przesuń go do tyłu. Ponieważ Twoje włosy prawdopodobnie nie są przyzwyczajone do takiego przedziałka, może się okazać, że włosy wokół twarzy opadają do tyłu, a jeśli masz małe włoski, mogą one przeszkadzać w wykonaniu czystego przedziałka.

Aby to naprawić, nałóż na włosy odrobinę olejku do włosów (wystarczy jedna kropla!) i nałóż go na wszystkie miejsca, w których przedziałek wymaga uporządkowania. Pomoże to również utrzymać włoski dziecka w ryzach.

I tak to wygląda. Trzy proste i szybkie sposoby na zmianę swojego wyglądu poprzez zmianę sposobu przedziałka. Wypróbuj je i zobacz, jak odmieni się Twoja twarz!

Natalia Sadowska

Redakcja meblefryzjerskie.edu.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Portal z pasji do aranżacji i wykończenia wnętrz

Profesjonalne porady związane z doborem mebli oraz akcesoriów fryzjerskich

Stwórz swój idealny salon razem z nami

 

kontakt@meblefryzjerskie.edu.pl