Fryzury na leniwy dzień

Fryzury na leniwy dzień

Udostępniliśmy Ci setki tutoriali pięknych fryzur, od skomplikowanych warkoczy po loki na noc, ale wiemy też, że niektóre z nich mogą wymagać trochę wysiłku. A co z porankami, kiedy po prostu nie masz ochoty na dodatkowy wysiłek związany z ułożeniem włosów? Wszystkie miewamy takie leniwe dni, kiedy chciałybyśmy, aby nasze włosy wyglądały pięknie przy jak najmniejszym wysiłku. Gdybyśmy tylko miały Wróżkę Chrzestną, która za jednym pociągnięciem różdżki nada naszym włosom odpowiedni kształt!

W tym tygodniu, Stephanie, nasza najbliższa wróżka chrzestna, zdradza cztery fryzury na leniwe dni, których wykonanie zajmuje kilka sekund, ale nie krzyczy "Tak się obudziłam!".

Zobacz film poniżej, lub przewiń w dół, aby zobaczyć instrukcje krok po kroku dla każdej z fryzur na leniwy dzień.

Fryzura 1: Donut bun

Jak wszyscy wiemy, najlepszą fryzurą na leniwy dzień jest zawsze popularny kok, ale czasami kok nie wygląda wystarczająco czysto i wzniośle. Z pomocą przychodzi wtedy kok pączka. Ten kok, wykonany przy użyciu donutów do włosów, zajmuje kilka sekund, ale zapewnia bardziej dopracowany wygląd. Możesz go kupić w każdym sklepie z akcesoriami do włosów, a nawet w sklepach odzieżowych, takich jak Forever 21.

Krok 1

Zbierz włosy w wysokiego kucyka.

Krok 2

Przepleć kucyk przez donut, a następnie przesuń donut w kierunku końca kucyka, pozostawiając około 3 centymetrów luzu.

Krok 3

Końce włosów przełóż wokół bączka i włóż do otworu w bączku. Na tym etapie nie musi być idealnie, ale postaraj się, aby włosy przykryły jak największą część piankowego bączka.

Krok 4

Przytrzymaj kciukami zewnętrzną stronę bączka, a pozostałymi palcami obróć bączek i odwróć go na drugą stronę. W ten sposób wsuniesz więcej włosów do koka.

Krok 5

Obracaj pączek, aż dotrzesz do swojej głowy. Pamiętaj, aby wyregulować koczek i schować w nim wszystkie niesforne włosy.

Jeżeli masz krótsze włosy, sprawdź jak zrobić podobny kok używając przedłużanych włosów Luxy Hair lub kliknij tutaj, aby poznać 9 różnych fryzur z kokiem, które możesz wypróbować.

Fryzura 2: Opaska na włosy

Stosowanie opaski do włosów może wydawać się proste i oczywiste, ale wiele dziewczyn zapomina o tym, by mieć to akcesorium pod ręką! Jest to szybki i prosty sposób na dodanie odrobiny pikanterii luźnym włosom, bez żadnego wysiłku.

Krok 1

Zaczesz włosy z przodu do tyłu, tak aby nie było przedziałka.

Krok 2

Chwyć swoją ulubioną opaskę i zaczesz włosy do tyłu. Gotowe!

Fryzura 3: Niski koczek

Nisko upięty kucyk lub niski kok zawsze dodają szyku, dlatego w naszej trzeciej stylizacji na leniwy dzień, postawimy na nisko upięty, niechlujny kok. Wykonanie tego koka zajmie Ci zaledwie kilka sekund, a będzie on świetnie wyglądał z marynarką i prostymi kolczykami.

Krok 1

Zbierz włosy w niskiego kucyka, ale zapętl opaskę tylko do połowy długości włosów. Stwórz dwie lub trzy pętle, które zakończą się niechlujnym kokiem.

Krok 2

Wyciągnij kilka kosmyków z czubka głowy, aby nadać objętości z tyłu i lekko poluzować kok. Chcesz, aby kok nie wymagał wysiłku, ale wyglądał fajnie.

Krok 3

Wyciągnij kilka kosmyków z przodu, aby nadać twarzy kształt.

Aby urozmaicić tę fryzurę, poznaj swoją wewnętrzną królową boho i spróbuj upiąć w kok tylko połowę włosów. Oto wskazówka.

Fryzura 4: Wysoki kucyk z przedłużanymi włosami

Jeżeli masz ochotę na odrobinę przygód, poświęć dodatkową minutę lub dwie i dodaj kilka pasemek z włosów przedłużanych przez Luxy Hair. Dzięki temu zwykły kucyk stanie się grubszą i dłuższą wersją.

Krok 1

Przedziel włosy nad uszami, tworząc koronę.

Krok 2

Weź 2 klipsy i przypnij je od góry do dołu. Jest to bardzo ważne przy tworzeniu wysokiego kucyka, ponieważ dzięki temu wałek pozostanie gładki i ukryty.

Krok 3

Weź 3 kosmyki i przypnij je do góry nogami, tuż pod kosmykiem z 2 kosmykami. Dzięki temu końce kucyka będą ładne i gęste.

Krok 4

Dodaj dodatkowe 1 lub 2 klipsy z boku włosów, według uznania.

Krok 5

Odwróć wszystkie włosy na drugą stronę i zbierz je w pięknego, grubego, długiego wysokiego kucyka!

Kto powiedział, że rano trzeba poświęcić więcej czasu, by wyglądać olśniewająco? Mamy nadzieję, że te fryzury na leniwy dzień pokażą Ci, że wystarczy kilka minut rano, aby uzyskać piękne rezultaty. Jeśli chcesz poznać więcej inspiracji na poranne fryzury, kliknij tutaj, aby zobaczyć nasze ulubione fryzury na spóźnienia, kliknij tutaj, aby zobaczyć nasze ulubione fryzury na 2 minuty i sprawdź jak zmienić swoje włosy z szarych w bajeczne, gdy po prostu nie masz ochoty ich myć.

Beata Gawron

Redakcja meblefryzjerskie.edu.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Portal z pasji do aranżacji i wykończenia wnętrz

Profesjonalne porady związane z doborem mebli oraz akcesoriów fryzjerskich

Stwórz swój idealny salon razem z nami

 

kontakt@meblefryzjerskie.edu.pl